banner78
Künye

İmtiyaz Sahibi/Grantee

Nevşehir-i Dilara

nevsehiridilara@yandex.com

Genel Yayın Yönetmeni/General Editör

Emre Ağır

emre@nevsehiridilara.com
emreagirofficial@gmail.com

Haber Müdürü/News Director

Mustafa Dere

admin@nevsehiridilara.com

Haber Editörleri/News Editors

Kenan Saçlı

kenansacli@nevsehiridilara.com

Emir Akmeşe

emirakmese@nevsehiridilara.com

Cengiz Dağ

cengızdag@nevsehiridilara.com

Adem Şensever

ademsensever@nevsehiridilara.com

Gece Editörü/Night Shift Editor

Salim Üstün

salimüstün@nevsehiridilara.com

Hukuk Danışmanı/Jurisconsult

Av.Şeref Gültanır

hukuk@nevsehiridilara.com

Halkla İlişkiler/Public Relations

Ecem Çiftçi

ecemciftci@nevsehiridilara.com

Reklam Müdürü/Advertising Manager

Cüneyt Özışık

reklam@nevsehiridilara.com

Mali Müşavir/Financial Advisor

Haluk Taşkın

İletişim/e-mail/Contact

nevsehiridilara@yandex.com

Yazılım/Software

TE Bilişim - V5 Rush Haber Yazılımı

www.tebilisim.com

Adres-İletişim/Adress-Contact

nevsehiridilara@yandex.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

nevsehiridilara.com yazıların sorumluluğunu almaz.Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

nevsehiridilara.com harici linklerin sorumluluğunu almaz

Gizlilik Politikası

©️ Copyrigth 2006-2015 Nevsehiridilara.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Nevsehiridilara.Com'a aittir. Nevsehiridilara.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Nevsehiridilara.Com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Nevsehiridilara.Com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Nevsehiridilara.Com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Nevsehiridilara.Com However, sometimes the nevsehiridilara.com uses third parties to process your information.

Nevsehiridilara.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Nevsehiridilara.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Nevsehiridilara.Com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Nevsehiridilara.Com and its services. When you use Nevsehiridilara.Com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Nevsehiridilara.Com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitemiz Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Üyesidir.

www.nevsehiridilara.com

nevsehiridilara.com Yerel Haber Sitesi olarak 2019 yılında kurulmuş, aktif olarak 1 yıldır yayın hayatına devam etmektedir.

-----------------------------------------------------------------------------

www.nevsehiridilara.com sitemizdeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. 
www.nevsehiridilara.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. 
 www.nevsehiridilara.com 
Sitesi üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan, yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. 
www.nevsehiridilara.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.
www.nevsehiridilara.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir.
Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.
Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,
nevsehiridilara@gmail.com  mail adresinden veya 0 552 628 50 50 whatsapp numaramızdan mesaj yolu ile bize ulaşabilirler.
Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz Genel Yayın Kordinatörümüz Emre Ağır tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. 

banner39